A+ A A-

 

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanlığı, geleneksel dayanışma yemeğini bu akşam düzenleyecek. Yemeğe Muğlalı partililerin yanı sıra İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve 26. Dönem Milletvekili Zeynep Altıok da katılacak.

31072019chpnindayanismayemegi.jpg
Haber: Emre Baştaşkın
Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanlığı, dayanışma yemeği düzenleyecek. Bu akşam saat 20.00’de başlayacak olan etkinlik, Havuzbaşı Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek. Dayanışma yemeğine CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve 26. Dönem Milletvekili Zeynep Altıok katılım gösterecek. Etkinliğe Muğla’dan ise Muğla Milletvekilleri Mürsel Alban, Suat Özcan, Burak Erbay, Süleyman Girgin, İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay ve Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar katılacak.
Düzenlenen etkinliğe tüm partililer davet edildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin