A+ A A-

 

Muğla İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından ‘Türkiye huzur ve güven uygulaması’ kapsamında günübirlik kiralık evler, metruk binalar ve işyerleri denetlendi.

29072019jandarma_4ea2b.jpg
Haber: Emre Baştaşkın
İçişleri Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde uygulamaya konulan ‘Türkiye huzur ve güven uygulaması’ kapsamında Muğla İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Milas, Muğla merkez ve diğer ilçelerde günübirlik kiralanan evler, kiralık araç firmaları, uyuşturucu, sahte içki ve göçmen kaçaklığına yönelik uygulama gerçekleştirdi.
Muğla İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uygulama kapsamında 402 günübirlik kiralanan ev, 119 metruk bina ve 645 işyerini denetledi. Denetlemelere 2 köpek timini yanı sıra 8 kadın astsubay ile birlikte toplam 327 personel katıldı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin