A+ A A-

 

Milas Cumhuriyet Başsavcılığınca 12 Temmuz’da Milas Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda düzenlenen programda TRT tarafından hazırlanan "İşgal Girişiminden Dirilişe 15 Temmuz'un Anatomisi" isimli belgesel izlendi.

15072019cezaevi.jpg
Haber: Oktay Çayırlı

Cumhurbaşkanlığı iletişim Başkanlığı koordinasyonunda yürütülen "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri" kapsamında, Milas Cumhuriyet Başsavcılığınca Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda belgesel izlendi.
Milletin ve kahraman güvenlik güçlerinin hain darbe girişimi karşısında gösterdiği onurlu duruşun, hainlerin yenilgiye uğratılmasının ve demokrasi zaferinin üçüncü yıl dönümünde gerçekleşen etkinlikte, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) tarafından hazırlanan "İşgal Girişiminden Dirilişe 15 Temmuz'un Anatomisi" isimli belgesel izlendi.
Tüm yurtta şehitlerimizin yad edilmesi, gazilerimize minnet ve şükranların sunulması, milletimizin demokrasiye olan inancı ve bağlılığının gelecek nesillerimize aktarılması için düzenlenen programa Milas Cumhuriyet Başsavcısı Adem Efe , cezaevinden sorumlu Cumhuriyet Savcısı Ali Tanıl Gören , Ceza infaz kurumu personellerinin tamamı ve kurumda bulunan tutuklu ve hükümlüler katıldı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin