A+ A A-

 

Milas’ta etkisini devam ettiren gök gürültülü sağanak yağış, su kanallarının tıkalı olması nedeniyle bazı cadde ve sokaklarda su baskınına sebep oldu. Milas’a hafta sonu metrekareye, 31,4 kilogram yağış düştü.

170619yagis_9d2f0.jpg
Haber: Gizem Odabaşı

Milas’ta gök gürültülü ve sağanak yağış, etkisini hissettirmeye devam ediyor.
Geçtiğimiz pazar günü öğleden sonra Milas’ta etkisini sürdüren sağanak yağış, su kanallarının tıkalı olması nedeniyle bazı cadde ve sokaklarda su baskınına neden oldu.
Milas’ta hafta sonu metrekareye 31,4 kilogram yağış düştü. Metrekareye 31,4 kilogram yağış düşen Milas, en çok yağış alan yerlerden biri oldu.
Çevreyolunda yaşanan su baskınları dolayısıyla, özellikle sürücüler olumsuz etkilendi. Yağışlar, akşam saatlerine kadar devam etti.
Milas’ta geçen haftadan bu yana zaman zaman etkisini gösteren sağanak yağış nedeniyle yollarda su birikintileri oluştu, trafikte aksamalar yaşandı.
19 Mayıs Bulvarı ve çevreyolunda oluşan su baskını, sürücülere zor anlar yaşatırken; yola devam etmekte zorlanan sürücüler, trafikte bir süre beklemek zorunda kaldı.
Sağanak yağışın Perşembe gününe kadar belirli aralıklarla etkisini göstermesi bekleniyor.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin