A+ A A-

 

Milas Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Ayhan Zeybek’in eserlerinden oluşan “Kişisel resim ve model uçak sergisi” düzenlenen törenle açıldı.

230519modelucak_c6e80.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan

Milas Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Ayhan Zeybek’in eserlerinden oluşan “Kişisel resim ve model uçak sergisi” düzenlenen törenle açılışı gerçekleştirildi.
Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde açılan resim sergisine; Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tunahan Bayram, Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Özer, muhtarlar, öğretim görevlileri, vatandaşlar, veliler ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin “Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı” kapsamında eğitim gören 12.sınıf öğrencisi Ayhan Zeybek’in; 3. Kişisel Resim Sergisi ve Halk Eğitim Merkezi bünyesinde düzenlenen “Model Uçak Kursu Sergisi” Halk Eğitim Merkezi Sergi Salonu’nda açılışı gerçekleştirildi.
Serginin açılışı öncesi Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Özer yaptığı konuşmada; “Okulumuz özel birey öğrencisi Ayhan Zeybek’in bu sene 3. Kişisel Resim Sergisi ve HEM bünyesinde okul öğrencilerimizin Model Uçak Kursu Sergisi’ni düzenlemiş bulunmaktayız. Özel birey öğrencimiz Ayhan Zeybek’i bu sene 3’üncüsünü düzenlediğimiz resim sergisiyle uğurluyoruz. Yani mezun ediyoruz. Ayhan’ın keşfedilmesinde ve sergilerinin açılmasında büyük emeği olan Füsun Kale ve Zeynep Maaşoğlu’na çok teşekkür ediyorum. Ayhan’a da bundan sonraki yaşamında başarılar dilerim. Yolu ve bahtı açık olsun.” dedi.
Konuşmaların ardından serginin açılışı, kurdele kesim töreniyle yapıldı.
Zeybek’in sergisi, açılışın sonrasında protokol üyeleri tarafından gezildi.
Zeybek tarafından düzenlenen model uçak sergisi projesine ayrıca; Füsun Kale, Zeynep Maaşoğlu ve Emrah Korkmaz da destek verdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin