A+ A A-

 

Milas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından, Ramazan ayı dolayısıyla verilen iftar yemekleri devam ediyor.

230519iftargenclikmerkezi_0a801.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Milas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından, Ramazan ayı dolayısıyla verilen iftar yemekleri sürüyor.
Milas Belediyesi tarafından ilçenin değişik bölgelerinde kurulan iftar çadırlarında her gün yaklaşık Bin 500 vatandaş orucunu açıyor.
Beçin Mahallesi’nde kurulan iftar sofrası da vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Eşi Elif Tokat ile beraber vatandaşlara yemek dağıtan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, yemek sonrası masaları dolaşarak herkesin huzurlu bir ramazan geçirmesini diledi.
Göreve geldiğinden bu yana kurdukları iftar yemeklerinin dolup taşmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat: “Bu Ramazan’da da iftar sofralarımızda paylaşma, dayanışma, birlik ve beraberliği yaşıyoruz” dedi.
Milas Belediyesi organize edilen iftar yemeklerinin 11’incisi bugün Ören Mahallesi Pazar alanında devam edecek.

 

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin