A+ A A-

 

Denizkurdu 2019 tatbikatı kapsamında Güllük Limanı’na yanaşan TCG Martı ve TCG Doğan gemi komutanları, Milas Belediye Başkanvekili Ece Gülen Ozan’ı makamında ziyaret etti.

210519komutanziyaret_ec6ae.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Güllük Limanı’na yanaşan TCG Martı ve TCG Doğan gemi komutanları, Milas Belediye Başkanvekili Ece Gülen Ozan’ı belediye başkanlığı makamında ziyaret gerçekleştirdi.
TCG Doğan Komutanı Deniz Binbaşı Yusuf Can, TCG Martı Komutanı Dnz. Yzb Sabri Dikbaş , TCG Doğan Başçarkçı Deniz Yüzbaşı Tevfik Kerim Kaya, Milas Belediye Başkanvekili Ece Gülen Ozan’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarete, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı da katıldı.
TCG Komutanı Can Başkan Vekili Gülen Ozan’a, Denizkurdu 2019 tatbikatı anısına yaptırılan hatıra pulu ve şapka hediye etti.
Bnb. Can ayrıca 21-22 Mayıs tarihleri arası, gündüz 10.00-12.00, öğleden sonra 14.00-17.00 saatlerinde TCG Doğan ve Martı Gemileri’nin halkın ziyaretine açılacağını belirtti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin