A+ A A-

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi Başkanlığı, Samsun’da düzenlenecek olan Prof. Dr. Muammer Aksoy Gençlik Eğitim Kampı'na 2 öğrenci gönderecek.

160519addmilas_34de7.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Atatürkçü Düşünce Derneği'nin (ADD) 17-18-19 Mayıs 2019 tarihlerinde Samsun'da düzenlenecek. Prof. Dr. Muammer Aksoy Gençlik Eğitim Kampı'na; Selimiye'den Mine Kaynak (ADD Milas Şube Üyesi) ve Cansu Şimşek (Güllük'ten) gidecek.
Gençlere, ADD Milas Şubesi’ne uğradıklarında otobüs biletlerinin yanı sıra ADD'nin yurt genelinde kuracağı ADD Gençlik Kolları Kütüphaneleri için 3'er kitap da verildi. Gençler, Samsun'daki etkinliklerde giymek için Milas Şubesi'nin yeleklerinden de yanlarında götürdüler.
Daha önce ADD'nin başka illerindeki gençlik kamplarına da katılan Mine Kaynak, "Milli mücadelenin 100. yılında, Milas şubesini en güzel şekilde temsil etmek için bir arkadaşımla birlikte Samsun'da olacağız bu durumun şubemizde ilk olacağını düşünüyorum. Umarım devamlılığı gelir ve daha çok şubeye Milas'ımızın güzelliklerini tanıtırız. Şube başkanımızın ve başka şubelerin verdiği desteği tüm üyelerimizden bizlere ve bizden sonra gidecek genç arkadaşlarımıza da göstermelerini diliyorum." dedi.
ADD Milas Şube Başkanı Gülçin Erşen, "Görevi devraldığımdan beri şubede gençlik kollarımızı kurmak, daha çok genci derneğimize çekmek ve onları yetiştirerek, görevi onlara devretmek başlıca amaçlarımdan. Çünkü gelecek onlar ve gelecek onların; ADD'yi de, Türkiye'yi de onlara emanet edeceğiz. Keşke bu kamplar yurt geneline yayılsa, daha sık düzenlense, daha çok gencimizi gönderebilseydik." diye konuştu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin