A+ A A-

 

Milas Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca düzenlenecek olan iftar sofralarının ilki, Selimiye Mahallesi’nde yoğun katılımla gerçekleşti.

080519iftarsofra_e4ed7.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Milas Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca düzenlenecek olan iftar sofralarının ilki, Selimiye Mahallesi’nde yoğun katılımla gerçekleşti.
11 ayın sultanı Ramazan nedeniyle Milas Belediyesi tarafından ilçe genelinde 14 ayrı noktada kurulacak iftar sofralarının ilki, Selimiye Mahallesi’ndeydi.
Gönül sofrasında oruçlar açıldı, dualar edildi. Bin 500 kişinin bir araya geldiği iftarda birlik ve beraberlik mesajı verildi.
İlk iftarda yemekler Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu ve meclis üyeleri tarafından dağıtıldı.
“RAMAZAN RUHU YAŞANIYOR”
Açılan oruçların, edilen duaların ardından iftara katılan vatandaşlara hoş geldiniz oruçlarınızı Allah kabul etsin diyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Göreve geldiğimizde başlattığımız iftar sofralarımızı Allah’ın izniyle bu yıl da gerçekleştiriyoruz. Bu sofralar ile birlik ve beraberliğimiz daim oluyor. Ramazan’ın coşkusunu en güzel şekilde yaşıyoruz. 1 ay boyunca ilçe genelinde farklı mahallelerimizde iftar sofralarımızı kurarak vatandaşlarımızla Ramazan’ın ruhunu en güzel şekilde yaşayacağız” dedi.
İkinci iftar sofrası bugün Bafa Mahallesi’nde kurulacak.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin