A+ A A-

 

İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlıkları, Milas Belediye Başkan Yardımcılıkları görevine getirilen Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu’na makamında hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

070519iyipartivechp_cba72.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanları ile yönetimi, Milas Belediye Başkan Yardımcılıkları görevine getirilen Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu, CHP İlçe Başkanı İlgin Göktepe ve ilçe yöneticileri ile makamında ziyaret etikleri; Çöllüoğlu ve Çayırlı’ya görevinde başarı diledi.
İYİ Parti ve CHP heyetini makamlarında ağırlayan Çayırlı ve Çöllüoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Hep beraber, parti ayırımı yapmadan Milasımızın sorunları ve yarınları için ortak bir paydada katılımcı bir anlayışla, ilçemize en iyi şekilde hizmet etmenin çabası ve gayreti içerisinde olacağız” dedi.
Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin