A+ A A-

 

Muğla Yiyecek Maddeleri Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken, Milas’ta Ramazan pidesinin satış fiyatının 3 lira olarak belirlendiğini söyledi.

140518pide_0900f_5e919.gif
Haber: Gülşah Baştaşkın

Milas’ta Ramazan pidesinin fiyatı belli oldu. 350 gram Ramazan pidesi 3 liradan satılacak. Bir önceki Ramazan ayında 400 gram pide 2 liraya satılmıştı.
Ramazan ayının yaklaşmasıyla en çok merak edilen konuların başında ramazanda sofraların vazgeçilmezi olan Ramazan pidesinin fiyatı yer aldı.
Muğla Yiyecek Maddeleri Esnaf Odası Ramazan pidesinin 3 liradan satılacağını açıkladı. Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken: “Ramazan ayı dolayısıyla bu ay içerisinde sofralarımıza lezzet katan daha önceki yıllarda 400 gramı 2 TL’ye satılan Ramazan pidesi fırıncı esnaflarımızdan gelen yoğun talepler doğrultusunda bir artışa gidildi. Halkımızın mübarek Ramazan ayında sofralarından eksik etmediği pide fiyatlarından mağdur olmamaları düşüncesiyle her iki tarafça kabul görecek dengeli bir fiyat olan Ramazan pidesinin 350 gramı 3.00 TL’ ye satılmasının Muğla Yiyecek Maddeleri Esnaf Odamızın Yönetim Kurulunca karar verildi. Bu karar MESOB Başkanlığına gönderilerek taraflarından onaylanması bekleniyor.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin