A+ A A-

 

AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, Türbe grup köylerini kapsayan mitingle vatandaşlarla buluştu. Mitingde vatandaşların Saylak’a ilgisi ve sevgisi bir hayli fazla oldu.

190319saylaksevgi_8f095.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Yerel seçimlere iki haftadan az bir süre kala çalışma temposunu her geçen gün artıran Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, bu kez Ortaköy Mahallesi’nde Türbe bölgesinde bulunan vatandaşlarla bir araya geldi. Burada düzenlenen mitinge AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir de katılarak destek verdi.
Mahalle sakinlerinin büyük bir coşku ve sevgi gösterileriyle karşılanan Milletvekili Yavuz Demir ve Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür etti.
Mitingde ilk olarak söz alan AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, söz verdikleri konularda hayalci olmadıklarını belirterek, “Başkaları hayal kurar biz gerçekleştiririz. AK Parti gelirse Milas, Bodrum veya Muğla elden gider diyorlar ya, aslında AK Parti gelmez ise bölge elden gidecek. Bu seçim genel seçim değil buraların ve Muğla’mızın hizmet için bir beş yıl daha kaybetmeye zamanı kalmadı. Görüyorum ki bir siyasi parti Atatürk’ten başka bir dayanağı kalmamış ve Atatürk üzerinden siyaset yapıyor ve bizlerin bu konudaki sevdasını sorguluyorlar. Ben buradan sesleniyorum; benim ve partimin Atatürk sevgisini sizler sorgulayamazsınız. Bizler sizlerden daha fazla Atatürk sevdalısı, daha fazla millet ve daha fazla devlet sevdalısıyız. Buralara gelmesi gerekli olan belediye hizmetlerini bile biz getiriyoruz. Bizim tek derdimiz hizmet. Son olarak söylemek istediğim Cumhuriyet Halk Partisi’ne 1 Nisan şakası yapalım” dedi. Milletvekili Demir’in konuşması sık sık alkışlarla kesildi.
Bu konuşmanın ardından mikrofona davet edilen AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, alkışlar eşliğinde konuşmasına başladı.
Konuşmasına, “Kavga yapmaya ve polemik yaratmaya gelmiyoruz” diyerek başlayan AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, “Sizlerin desteğiyle çok güzel hizmetler yapacağız” dedikten sonra ilk olarak vatandaşların taleplerini sordu.
Vatandaşların isteklerinin başında göletlerin yapılması geldi. Bu konuda Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi telefonla arayan AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, konuyu aktardı. Bakan Pakdemirli de Milas’a geldiğinde Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak’a destek vereceklerini belirttiğini ifade etti. Bakan Pakdemirli, mahalle sakinlerinin isteklerine Barış Saylak’ın rahatlıkla söz verebileceğini belirterek, bir kez daha Barış Saylak’a sonuna kadar destek olacağının sözünü verdi.
Türbe grup mahallelerinde yaşayan çocuklar için birçok projeleri olduğunu dile getiren Milas Belediye Başkan Adayı Saylak, “ilçelerimizde yaşayan çocuklarımız yazın veya eğitim öğretim yılı içinde birçok imkândan yararlanıyor. İşte bu imkânları artık mahallelerimizdeki çocuklarımızın ayaklarına getiriyoruz. Çocuklarımız için birçok alanda kurslar açılacak” dedi.
Saylak, Türbe’de yaşayan vatandaşların hayatlarını kolaylaştırabilmek adına mahalle sakinleri ile bir araya gelerek kararlar alınacağını dile getiren Başkan Adayı Saylak, Milas için hazırlanan projelerini de anlattı.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin