A+ A A-

 

Milas Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Adayı Muhammet Tokat, seçim çalışmaları kapsamında Avşar ve Ağaçlıhöyük mahallelerini ziyaret etti.

190319tokatsecim_24c02.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

Milas Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Adayı Muhammet Tokat, seçim çalışmaları kapsamında Avşar ve Ağaçlıhöyük mahallelerini ziyaret etti.
Ziyaretlerinde kendisine Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, CHP ilçe örgütü, meclis üyesi adayları, ittifak partisi olan İYİ Parti temsilcileri eşlik etti.
Başkan Tokat vatandaşı çalışmaları hakkında bilgilendirirken seçim süreci kapsamında, Muğla ili genelinde adayların izlediği politikayı da değerlendirdi.
"KAZANMAK İÇİN DEĞIL KAYBETTİRMEK ÜZERİNE SİYASET"
Açıklamalarında, hiçbir şekilde seçimi kazanma maksadı olmayan adayların tamamen şahsi çıkar ve menfaat uğruna yürüttükleri çalışmaları eleştiren Başkan Tokat, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Tokat mitinginde söylemiş olduğu "Menfaatler uğruna partisini değiştirenler yarın gittikleri yere de ihanet eder" sözünü hatırlatarak, "Sanıyorum Sayın Cumhurbaşkanımız bu sözü Muğla için de geçerlidir" dedi.
Mevcut adayların seçimi kazanma gibi bir ihtimalleri olmadığını belirten Başkan Tokat, “İçinde bulunduğumuz süreç açıkça gösteriyor ki bu adayların seçimi kazanma gibi bir gücü yoktur bu yüzden sadece seçimi kaybettirmek için çalışmaktadırlar. Ankara ve İstanbul’u tüketen anlayış şimdi gözünü Muğla'ya ve koylarına dikmiştir. Amaçları Cumhuriyet Halk Partisi'nin elinden Muğla Büyükşehir Belediyesini almak ve bunun için uğraşmaktır. Bağımlı ve ya bağımsız bir adayın seçimi kazanma ve meclissiz belediyeyi yönetme gibi bir şansı yoktur. Bir partiden aday gösterilmedi diye başka partilerden menfaat arayanlara halkımız 31 Mart günü gereken cevabı verecektir.” ifadelerini kullandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin