A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından kültür etkinliği kapsamında Milas’ta tiyatro oyunu düzenlendi.

130319hayatkimeguzel_9fea9.jpg
Haber: Hamza Balandı

İstanbul Meydan Sahnesi oyucuları tarafından oynanan “Hayat Kime Güzel” isimli 2 perdelik yerli komedi tiyatro oyunu, Milaslı tiyatro severler tarafından beğeniyle izledi.
Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Çınar, Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm ve Spor Daire Başkanı Özgür Akdağ ve meclis üyelerinin de izlediği oyun ayakta alkışlandı.
Tekin Duman ve Çınar Şahin tarafından yazılan; Deniz Oral, Tuba Erdem, Faruk Sofuoğlu, Hacı Ali Konuk, Burçak Kabadayı, Kemal Zeydan’ın rol aldığı ‘Hayat Kime Güzel’ tiyatro oyunu sonunda söz alan Kültür Turizm ve Spor Daire Başkanı Özgür Akdağ; “Öncelikle sizlere Belediye Başkanımız Dr. Osman Gürün’ün selamını iletmek istiyorum. Her anlamda bizlere destek olan birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz Milas Belediyemize ve bizleri yalnız bırakmayarak salonu dolduran siz hemşerilerime teşekkür ediyor, bu güzel performans için de İstanbul Meydan Sahnesi oyuncularımızı kutluyorum” dedi.
Akdağ’ın ardından söz alan Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Çınar; “Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Tokat yoğun programı nedeniyle aramızda bulunamadı. Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız ve daire başkanımıza teşekkür ediyoruz. Daha önceden de olduğu gibi yine bugün bizleri güzel bir oyunla buluşturdular. Ben sergiledikleri güzel performans için tüm İstanbul Meydan Sahnesi oyuncularımıza teşekkür ediyorum” diye kaydetti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin