A+ A A-

 

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan yazılı açıklamada, 10 Şubat Pazar günü Emek ve İsmetpaşa mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacağı bildirildi.

080219adm.jpg
Haber: Hamza Balandı
ADM Elektrik Dağıtım A.Ş., ilçedeki planlı elektrik kesintileri konusunda yazılı açıklama yaptı. 10 Şubat Pazar günü Emek ve İsmetpaşa mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacağını bildiren açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İlçemiz Emek Mahallesi’nde yapılacak olan yatırım tesislerinin devreye alınması çalışması nedeniyle 10 Şubat 2019 tarihinde 09.00 ile 11.00 saatleri arasında Emek – İsmetpaşa Mahallesi Sanayi Caddesi’nde ve buna yakın yerlerde bulunan müşterilerimizde belirtilen saatler arasında belirli aralıklarla enerji kesintisi uygulanacaktır. Müşterilerimiz kesinti hakkında 44 44 186 numaralı telefondan bilgi alabilirler.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin