A+ A A-

 

AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, sanayi esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.040219saylak_63661.jpg

Haber: Emre Baştaşkın

AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, sanayi esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, sanayi esnaflarını ziyaret ederken yaptığı açıklamada; “ilçemizde alacağımız her türlü kararda ilgili çalışmadaki kişiler ile birlikte hareket ederek kararlar alacağız” dedi.
Yaklaşan yerel seçimler öncesinde AK Parti’nin Milas Belediye Başkan Adayı olan Barış Saylak, seçim çalışmaları kapsamında Milas’ın can damarlarından olan sanayi esnafı ziyaretlerine başladı. Saylak ile birlikte ziyaretlere AK Parti Milas İlçe Teşkilatı Başkanı Fahri Acar, Milas Belediyesi Meclis Üyeliği için aday adayı olan isimler ve partililer katıldı.
Yapılan ziyaretlerde esnaflarla tek tek bir araya gelen Milas Belediye Başkan Adayı Saylak, sanayi esnafının Milas için ne demek olduğunu çok iyi bildiğini ifade etti. Sanayide faaliyet gösteren esnafların sorunlarını bildiğini ve bu anlamda yaptıkları çalışmaların devam ettiğini ifade eden Milas Belediye Başkan Adayı Saylak; “Yönetim anlayışımızın başında birlikte hareket etmek ve birlikte karar almak var. İlçemizde alacağımız her türlü kararda ilgili çalışmadaki kişiler ile birlikte hareket ederek kararlar alacağız. Sanayimiz ile ilgili alınacak olan kararlarımızda da bu anlayış doğrultusunda esnaflarımızla birlikte olacağız. Onların sorunlarının çözümü noktasında yine onların fikirlerini alarak ve akıl çerçevesinde sorunların çözüme kavuşacağına inanıyorum. İlçemizdeki ekonominin canlandırılması ile ilgili birçok projemiz var ve bunları ilerleyen haftalarda bir bir açıklayacağız. Projelerimizi açıkladığımızda uygulanabilirliğini ve gerçekliğini herkes görecek” ifadelerini kullandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin