A+ A A-

 

Muğla'nın Menteşe ilçesi Akkaya mevkiinde yapılacak Yeni Sanayi sitesi ile ilgili S.S. Ata Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çay ve Başkan Yardımcısı Selim Avcı önceki gün Ankara'da TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile görüşme gerçekleştirdi.

040219tokisanayisite.jpg
Haber Merkezi

AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ile Mehmet Yavuz Demir ve Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nil Hıdır'ın da hazır bulunduğu görüşme yaklaşık iki saat sürdü.
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, S.S. Ata Küçük Sanayi Sitesinin projesini iyi bildiğini ve bu projeyle ilgili TOKİ Kentsel Yenileme Daire Başkanı Gürol Konyalıoğlu'nun bizzat ilgilenmesi konusunda talimat verdi.
1249 üye kapasiteli S.S Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesinin Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çay, " Üyelerimiz, gerçekleştirmiş olduğumuz bu görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyorlardı. Muğla'nın uzun yıllar ihtiyacını karşılayacak olan bu projeyi hayata geçirmek için önemli bir adım daha atılmış oldu. Bizimle birlikte emek veren seçilmiş ve atanmış büyüklerimize, TOKİ Başkanımızla randevu alan Ak Parti Muğla İl Başkanımız Kadem Mete'ye çok teşekkür ediyorum. Biz Sanayi Sitemizle ilgili gelinen noktayı TOKİ Kentsel Yenileme Daire Başkanı Gürol Konyalıoğlu'na aktaracağız. Bir kaç gün içerisinde yeni Sanayi sitemizle ilgili somut adımlar atacağımızı umuyorum" dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin