A+ A A-

 

Milas’ın Kıyıkışlacık Mahallesi’nde bir işletmede yaşanan olayda, sabah saatlerinde mekanlarına gelen İşletmeci Adnan Elitez kafenin tüm eşyalarının denize döküldüğünü görünce şok geçirdi.

051118kiyikislacik_1408a.jpg
Haber Merkezi
Milas’ın Kıyıkışlacık Mahallesi’nde bir işletmede yaşanan olayda, sabah saatlerinde mekanlarına gelen İşletmeci Adnan Elitez kafenin tüm eşyalarının denize döküldüğünü görünce şok geçirdi.
Kıyıkışlacık Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda, Adnan-Nagihan Elitez çiftine ait kafe kişi yada kişilerce saldırıya uğradı.
Adnan Elitez, Kıyıkışlacık Mahallesi’nde 3 yıldır bir kafenin işletmeciliğini yaptıklarını ve geçtiğimiz 30 Ekim tarihi sabah saatlerinde mekanın saldırıya uğradığını kaydettikten sonra şunları söyledi: “Eşimle ben, yaklaşık 3 yıldır Kıyıkışlacık’ta mekan işletiyoruz. Geçtiğimiz 30 Ekim Salı günü sabaha karşı 03.00-04.00 sıralarında işletmem kimliği belirsiz kişi veya kişilerce saldırıya uğradı. Sabah mekana geldiğimde; kamera kablolarının kesildiğini, kafe brandalarının kesici aletle biçildiğini, masa ve sandalyelerin ise denize atıldığını gördük. Gördüğümüz manzara karşısında şok geçirdik. Zararım çok büyük. Konuyla ilgili yetkili mercilere başvurdum. Kafeme saldıran kişi veya kişilerin en kısa sürede bulunmasını istiyorum.”
Yaşanan olayın ardından güvenlik ekipleri tarafından inceleme başlatıldığı öğrenildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin