A+ A A-

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik 15 Temmuz’da gerçekleştirilmek istenen suikast girişimi olayının davasını konu alan belgeseli hazırlayan Gazeteci Kenan Gürbüz, “15 Temmuz Asrın Suikast Girişimi Davası” isimli belgeselinin galasını 13 Temmuz Cuma günü Muğla Öğretmenevi’nde gerçekleştirilecek.

120718belgesel.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş

Marmaris’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirilmek istenen suikast girişimi olayı ve 2 polisin şehit edilmesi ile ilgili Muğla 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davayı konu alan 15 Temmuz Asrın Suikast Girişimi Davası Belgeseli’nin galası 13 Temmuz Cuma günü Muğla Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda yapılacak.
15 Temmuz Asrın Suikast Girişimi Davası Belgeseli’nin Yönetmenliğini yapan Gazeteci Kenan Gürbüz, galada aynı zamanda belgeselle aynı ismi taşıyan kitabını da imzalayacak.
Hain suikast girişiminin detaylarına yer veren ve çarpıcı bir dili olan belgeselin tarihe tanıklık ettiğini ifade eden Gürbüz, “Belgeselin yurt dışında yayınlanması için girişimlerimiz var. Amacımız, FETÖ’nün 15 Temmuz hain darbe girişimini tiyatro olarak görmeye devam eden Avrupa ülkelerinde bu belgeseli Türk STK’ların ve Türk Büyükelçiliklerin yardımı ile gösterime sunmak. FETÖ’nün 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesinde Marmaris’te 2 polisi şehit etmesini ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik suikast girişiminin ciddiyetini tüm dünyaya bu belgesel aracılığı ile anlatacağımıza inanıyorum.” diyerek herkesi belgeselin galasına davet etti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin