A+ A A-

 

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce, Milas'a yapılacak olan çeşitli sportif tesislerin temelinin atılması için gün sayılıyor.

070718ihale.jpg
Haber Merkezi
Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Serkan Öçalmaz, “Milas için ihalemizi yaptık. Allah’ın izniyle Milas tesislerimizin temelini en kısa zamanda atacağız” dedi.
Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce, Milas'a yapılacak olan çeşitli sportif tesislerin temelinin atılması için gün sayılıyor.
Konu hakkında ilgi gösteren ve destek olan herkese çok teşekkür eden Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz konu hakkında özetle şunları söyledi, “Bilindiği gibi Muğla ilimize Cumhuriyet tarihinin en büyük tesisleri yapılacak bunların bazılarının yapım işleri devam ederken, bazılarının da ihalelileri yapılmış bulunuyor. İl genelinde sürdürülmekte olan tesislerimize yakın ilgi gösteren, katkı sağlayan ve her türlü desteği veren Bakanımız Dr. Osman Aşkın Bak, Müsteşarımız Faruk Özçelik, Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan, Muğla Valilimiz Esengül Civelek hanımefendiye ve Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’ye milletvekillerimize, konuya büyük ilgi gösteren Milas halkına çok teşekkür ediyorum. İlimizin Milas ilçesine çok güzel sportif tesisler yapacağız. Bunun ihalesini geçtiğimiz günlerde yapmış idik. İhaleyi alan firmanın ismini açıklamıyoruz. İhaleyi alan firma hakkında tahkikat ve güvenlik soruşturması yapılıyor.
Bu tahkikat ve araştırma sona erince Allah’ın izniyle, Milas’a yapacağımız sportif tesislerin yer teslimi yapılacak ve Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak yeni yapılacak olan sportif tesislerin temeli atılacaktır” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin