A+ A A-

 

Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MİŞTİ) 28. kuruluş yılını Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda düzenlenecek tören ile kutlayacak.

131217misti_1861c.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Kurulduğu 1989 yılından beri her dönemde başarılarını katlayarak yoluna devam eden, Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu MİŞTİ, 28. yılını düzenlenecek kokteyl ile kutlayacak.
Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda 17 Aralık Pazar akşamı saat 19:00’da düzenlenecek kokteylde, MİŞTİ tarafından şimdiye kadar sahnelenen oyunların afişleri sergilenecek ve oyunlardan kısa görüntüler izleyicilere gösterilecek. Gecede ayrıca Milas Belediyesi Senfonik Kent Orkestrası da bir konser verecek.
Kutlama gecesinde ayrıca MİŞTİ’nin kurucusu emekli Tarih Öğretmeni Nebi Uslu’nun ölüm yıl dönümü anısına çeşitli etkinlikler de düzenlenecek ve şimdiye kadar Milas Şehir Tiyatrosu’nda görev almış ve emek harcamış kişilere Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafından birer teşekkür plaketi takdim edilecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin