A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesinin “Dört Mevsim Muğla” başlığı altında, ulusal bazda düzenlediği fotoğraf yarışmasının başvuruları devam ediyor.

110817foto.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Muğla’nın dört mevsim güzellikleri ile tanıtılması amacı ile başlatılan fotoğraf yarışması, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafından da onaylanarak takvime alındı.
30 Eylül tarihine kadar devam edecek olan başvurular Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu web sitesinden yapılabilecek.
Muğla Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu yarışmaya 18 yaşını doldurmuş herkes katılabiliyor. Son katılım tarihinin 30 Eylül olduğu yarışmada jüri üyeliğini, fotoğraf sanatçıları Nevzat Çakır, Çerkes Karadağ, İsa Çelik, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonundan ve Muğla Büyükşehir Belediyesinden birer temsilci yapacak.
Yarışmada birinci olan fotoğrafa 5 bin lira, ikinciye 4 bin lira, üçüncüye 3 bin lira, mansiyon kazanan fotoğrafa ise 750 lira ödül verilecek.
Dört Mevsim Muğla fotoğraf yarışmasının şartnamesine itibariyle http://www.tfsf.org.tr ve www.mugla.bel.tr adresinden ulaşılabileceği kaydedildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin