Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde geçtiğimiz pazar günü Milas Şehit Metin Özcan Stadyumunda oynanan Yeni Milasspor Bodrum Gümüşlükspor Süper Amatör ligi maçının değerlendirmesini yapacağım. Sezon başında çok zor koşullarda Milaslı sporcuların çoğunluğu ile kurdukları takımla Süper Amatör Küme’de yer alan Yeni Milasspor pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı müsabakayı 2- 0 kaybetti. Mor beyazlı ekibimiz müsabaka boyunca sezon başında güçlü kadro kurarak Süper Amatör Küme maçlarına katılan Bodrum Gümüşlükspor karşısında 90 dakikada boyunca ezilmeden oynadığı güzel futbola rağmen kaybetmesine rağmen müsabaka içerisinde ve müsabakanın bitiş düdüğünün ardından Yeni Milassporlu taraftarlarınca ayakta alkışlandı. Yeni Milasspor taraftarları başlarında amigo İbrahim Şeker ve Sevdamsın Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak ve şanlı Yeni Milasspor taraftarları müsabaka boyunca sahada çok koşan maçı kazanmak için varını yoğunu ortaya koyan sporcularına destek verdiler. Yeni Milasspor taraftarlarının Yeni Milassporumuza sahip çıkmaları beni ve müsabakayı takip eden her sporseveri çok mutlu etti.
Müsabakayı çok sayıda taraftarlar izledi. Taraftarlar müsabaka boyunca verdikleri inanılmaz destekle görevlerini layıkıyla yerine getirdiler. Mor beyazlı takım sezon başında tanınmış çok kaliteli sporcular transfer eden Bodrum Gümüşlükspor karşısında mükemmele yakın futbol oynadı. Yediğimiz iki golde istem dışı yapılan hatalar sonrasında geldi. Müsabakanın bitiminde en küçük yanlışın yapılmaması taraftarların öz Milaslı sporcularımıza sahiplendiğini gösteriyor. Milas Medya grubu olarak Yeni Milassporumuza sahip çıkan bütün taraftarlarımıza köşemden teşekkür ediyorum. Devam edecek

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin