Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde geçtiğimiz pazar günü Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda oynanan Milas Belediyespor takımının 1-0 galibiyetiyle sona eren Milas Belediyespor Yeni Milasspor takımları hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.
Geçtiğimiz hafta içerisinde köşemde her iki takımımıza ve sevgili taraftarlarımıza tertemiz bir müsabaka olsun herkesten centilmence bir futbol bekliyorum mesajımı, sevgili taraftarlarımız sahada en küçük taşkınlık yapmadan centilmenlik örneği gösterdiler. Pazar günü oynanan müsabakayı takip eden hiçbir taşkınlık yapamayan Sayın taraftarlarımıza köşemden teşekkür ediyorum. Pazar günü gerek Yeni Milasspor takımı, gerekse Yeni Milasspor takımı sahada 90 dakika mükemmele yakın futbol oynadılar son yıllarda ben bu kadar tempolu bir müsabaka çok az gördüm. Samimi olarak yazıyorum Milas Belediyespor ile Yeni Milasspor takımları herkesin gönlüne girmeyi başardılar. Teşekkürler Yeni Milasspor, Teşekkürler Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımlarının futbolcularına. Köşemden bir teşekkürümüzde bu müsabakaya hafta boyu sporcularımızı iyi antrene ederek hazırlayan maçın tempolu geçmesini sağlayan her iki takımımızın sayın hocalarına, maçın sonunda futbolu iyi bildiklerine inandığım bazı arkadaşlarımla maç hakkında yorum yapmalarını istediğimde Milaslı futbol severlerin bu müsabakadan çok memnun olduklarını şahit oldum.
Bugüne kadar oynanan üç müsabaka sonrasında 1 puana sahip olan Yeni Milasspor pazar günü Milas Belediye Beçin Gençlikspor’a karşı oynadığı maçı başka takımların karşısında oynarsa birçok takımı bu sahada demorlize eder. Ben Yeni Milasspor’un bu müsabakadaki performansını çok beğendim. Sevgili yöneticiler, sevgili teknik kadromuz bu çocuklarla Yeni Milasspor ileriki yıllarda büyük ivme kazanacaktır sevgili Yeni Milassporlular doğru yoldasınız. Devam edecek

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin