Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgDünden devam...
Pazar günü oynanan müsabakada mor beyazlı formayı giyen sporcularımız bu müsabakada nasıl performans sergilediler. Yeni Milasspor kaleci Arda Çam, genç kaleci bu müsabakada iki gol yemesine rağmen mükemmele yakın oynadı bence görevini kusursuz yerine getirdi. Milaslı futbol severler Kaleci Arda’nın çok iyi bir kaleci olduğunu gördüler ellerine, yüreğine sağlık Arda sezon sonuna kadar hep böyle kalecilik yapmanı bekliyorum. Kısa zamanda iyi form tuttuğun içinde seni kutluyorum.
Ferhat Yılmaz, genç sporcu müsabakanın içerisinde çok iyi mücadele etti bence genç yetenek iyi oynadı. Mahmur Ermaşa, yılların deneyimli sol kanat oyuncusu müsabakanın 90 dakikasında hiç hata yapmadan müsabakayı tamamladı. Tecrübeli sol bek müsabaka içerisinde çalışkanlığıyla her sporseverin dikkatini çekmeyi bildi. Ben Mahmur Ermaşa’nın bu müsabakadaki performansını beğendim. Mahamur ilerleyen haftalarda takımına daha iyi futbolla katkı sağlayacaktır. Ramazan Oğuz, genç oyuncu girdiği ilili mücadelelerde başarılı gözüktü. Müsabaka boyunca oyun disiplinine sadık kalarak oynadı. Form tuttuğunda takımına daha çok katkı sağlayacaktır. Mehmet Ali Aktaş, uzun yıllardan beri oynadığı her takımdaki performansını yakinen takip ediyorum. Mehmet Ali bu müsabakada yerden ve havadan birçok tehlikeli topları yerinde müdahaleleriyle bertaraf etti. Tecrübeli oyuncu sahada bence iyi göründü. Müsabaka boyunca disiplinli göründü. Çağrı Karayılgın, genç yetenek müsabaka boyunca sahada takımı adına olumlu işler yaparak görevini yaptı. Çağrı daha iyi futbolcu olmak istiyorsa çok çalışması lazım sahaların efendi sporcusuna bundan sonraki müsabakalarda başarılar diliyorum. Osman Bedirhan Tuna, küçüklüğümden beri takip ettiğim yetenekli oyuncu yıllar önce arak arakaya ciddi sakatlıklar geçirmesine rağmen sakatlıkları atlatarak sahalara geri döndü. Genç oyuncu bu müsabakada saha içerisinde rakip yarı sahada ters koşular yaparak rakip defansın dengesini bozarak gol pozisyonlarına girdi. Sahada çabukluğu ile sahip olduğu topları takım arkadaşlarına olumlu paslar vererek bence görevini iyi yaptı yakinen tanıdığım genç yetenek geçirdiği sakatlıklardan kurtulduğunda Yeni Milassporumuza daha büyük katkı sağlayacaktır. Devam edecek....

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin