Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpg(Dünden devam)

Pazar günü güzel bir havada oynanan Güllükspor Bodrum Göltürkbüküspor müsabakasının analizini yapacağım. İzninizle, ilk önce Güllükspor takımında bu müsabakada forma giyen sporcuların nasıl performans sergilediklerini aktaracağım.

Kaleci İlhan bence Muğla’nın en iyi kalecilerinden biri olan İlhan bu müsabakada bilhassa ilk yarıda yüzde yüz 5 net gollük vuruşları başarıyla kurtardı. Bence görevini yaptı. Azat, genç oyuncu müsabakanın ilk yarısında saha içerisinde değişken koşular yaparak pozisyon bulmaya çalıştı. Azat düzenli antrenman yaparsa futbolunu geliştirir. Halil, tecrübeli oyuncu oyun içerisinde kesici olarak iyiydi. Yakinen tanıdığım Halil’in arkadan sahip olduğu her topu takım arkadaşlarına isabetli göndermesini bekliyorum. Halil bence Muğla futbolunun en efendi sporcularından birisidir. Selahattin, kıpır kıpır sprinter bir oyuncu. Dünyanın en iyi sporcusu da olsa bir futbolcu sahaya antrenmansız çıkar oynarsa asla verimli olamaz. Selahattin yetenekli bir sporcu Birinci Amatör kümede yer alan her futbolcu düzenli antrenman yaparak sahaya çıkması lazım. Selahattin düzenli antrenman yaparsa takımına daha verimli olur. Mehmet Fudeyil, Bodrum Gündoğan spor takımının alt yapısında yetişen, sezon başında Güllükspor takımına transfer olan genç yetenek bu müsabakada sahanın her yerine giderek top almak daha iyi oynamak için çaba gösterdi. Bodrum Gündoğan spor takımından yakinen tanıdığım genç oyuncu takım arkadaşlarıyla ilk kez oynamanın sıkıntılarını çekmesine rağmen bence başarılı oldu. Attığı penaltıyla beğeni topladı. Ben Mehmet Fudeyil’i iyi tanıyorum bu sezon Güllükspor’a katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum. Ömer Şahin, tecrübeli oyuncu futbola Milasgücüspor takımında benimle başladı. Alt yapı takımında oynarken Milasgücüspor İkinci Amatör Küme takımında da forma giydi. Yakinen tanıdığım Ömer Şahin Milasgücüspor takımında oynarken geçirdiği ciddi sakatlıklar sonrasında evine de bakmak zorunda olduğu için futboldan bazı seneler uzakta kaldı. Ben Ömer’in düzenli antrenman yapmasını halinde sprinter yanıyla takımına katkı sağlayacağını düşünüyorum Ömer bu müsabakaya iyi başladı sahada çok koştu bence görevini yaptı. DEVAM EDECEK

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin