Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba Sercan hoca gözüyle okurları bugün sizlere köşemde, geçtiğimiz Perşembe günü Milas Karya Kır Düğün Bahçesi’nde yapılan Milas eğitim camiası ve Muğla futbolunun tanınmış bireylerin teşrif ettiği, görkemli geçen düğün hakkındaki düşüncelerimi sizlerle köşemde paylaşmak istiyorum.

Milas milli eğitim camiasının tanınmış, sevilen eğitimcilerinden Sayın Hüseyin Aksu, Sayın Günay Gürer hocalarımın biricik evlatlarının Karya Kır Düğün Bahçesi’nde geçekleşen düğününe Milas Belediye Başkanı Sayın Muhammet Tokat, Başkan yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu, Mehmet Çayırlı, Milas Belediye meclis üyeleri, Milas Milli Eğitim Müdürü Sayın İsa Bal, Milas’ta muhtelif okullarda görev yapmakta olan müdür ve öğretmenler Milas Dörtyol Gençlikspor Kulübü yönetim kurulu üyeleri, Milas Erginspor Kulübü bayan voleybol takımı sporcuları, gelinin annesi Sayın Fatma Gül Aksu’nun Kayseri’den gelen yakınları, Milas Köygücüspor Kulübü yönetim kurulu üyeleri ve Milas’ın seçkin aile bireyleri katıldı. Sayın Hakkı Orkun Gürer, Sayın Naime Aksu kardeşlerimin nikahına her zaman sporcunun yanında olan Milas Belediye Başkanı Sayın Muhammet Tokat beyefendi kıydı. Sayın Tokat nikah merasiminde yeni evlilere evliğin ne kadar kutsal olduğunu vurgu yaptı. Yeni evlilere mutluluklar diledi. Gecede damat ve gelinin babaları Sayın Hüseyin Aksu ile Günay Gürer hocalar eşleri ile birlikte düğüne teşrif eden konuklarına kapıda karşıladılar. Gece boyunca gelin hanımın babası Milas Milli Eğitim camiasının sevilen eğitimcisi Hüseyin Aksu gece boyunca pistte oynayarak herkesin dikkatini çekti. Düğüne teşrif eden konukların coşkulu oyunları geceye renk getirdi. Milas Medya Grubu olarak Sayın Hakkı Orkun Gürer, Sayın Naime Aksu çiftine mutluluklar diliyoruz inşallah ömür boyu mutlu olurlar Allah her şeyi gönüllerine göre versin.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin