Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, sporumuzun içerisinde hangi branş olursa olsun sporcu antrenman yapmayan spor sahasına çıkıyorsa başarılı sonuç alması mümkün değil.

Sporcularımız bunları bilmelerine rağmen görev aldıkları takımlarda katılacakları branş müsabakalarına antrenmansız çıkmaları hakkındaki düşüncelerimi sporcu kardeşlerimle paylaşmak istiyorum. Uzun yıllardan beri spor muhabirliğimin yanı sıra İzmir’de ve Milas’ta birçok takımlarda kulüp başkanlığı ve yöneticilik teknik adam olarak değişik görevlerde bulundum. Bu konuda çok deneyimli olduğum için Muğla Mahalli Liginde değişik takımlarda antrenman yapmadan sahaya çıkan mensubu oldukları takımların formalarını giyen sevgili kardeşlerime köşemden seslenmek istiyorum.
Sevgili genç sporcular mensubu olduğunuz takımlarda antrenman yapmayı sevmediğiniz için sahaya antrenman yapmadan çıkıyorsunuz. Allah vergisi yeteneğinize güveniyorsunuz ama antrenman yapmadan sahaya çıktığınızda sahada çok başarılı olmak istemenize rağmen saha içerisinde yorgunluktan mensubu olduğunuz takımlarda başarılı olamıyorsunuz antrenmansız sahada güçsüz kaldığınızdan saha içerisinde başarılı olamıyorsunuz. Sizleri çalıştıran sayın hocalarınız benim köşemden yazdıklarımı sizlere söylemelerine rağmen siz kendinize aşırı güven nedeniyle ben sahaya çıkar iyi oynar takımıma katkı sağlarım düşüncesi içerisindesiniz. Ben her köşe yazımda Milas’ta alt yapılarda yer alan çocuklarımızın çok yetenekli gelecek vaat ettiklerini vurgu yapmama rağmen birçok alt yapılarda forma giyen sporcular hocalarına derslerini bahane ederek antrenmana gelmeden müsabakalara çıkıyorsunuz. Oyun içerisinde yetersiz kaldığınızda sizleri çalıştıran sevgili hocalarınız oyundan aldıklarında evlerinizde anne ve babalarınıza haksızlığa uğradığınızı söyleyerek anne ve babalarınızı kandırıyorsunuz. Aslında kendinize kötülük yapıyorsunuz. 58 yıldan beri amatör sporun içerisindeyim Milas’tan çok yetenekli sporcular yetişmesine rağmen birkaç kişi dışında Milas’tan profesyonel takımlara sporcu gitmedi. 74 yaşında bir büyüğünüz olarak naçizane tavsiyem çok çalışın profesyonel takımlara transfer olun. Hepiniz Allaha Emanet olun.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin