Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, 2019-2020 sezonu öncesinde Muğla Mahalli Ligi’nin muhtelif takımlarında başarıyla forma giyen, Yeni Milassporlu, Milas Belediye Beçin Gençliksporlu, Milas Dörtyol Gençliksporlu, Milas Gençliksporlu, Milas Menteş Gençliksporlu, Güllük Gençliksporlu, Milas Erginsporlu, Bafa Zeytinsporlu, Ören Gençliksporlu, Milasgücüsporlu, Milas İsmetpaşa Gençliksporlu futbolcular futbolcuların geçirmekte oldukları yaz tatili hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.
Türkiye’de amatör kümelerde yer alan yüzlerce takımımız mayıs ayının sonu itibariyle gelecek sezon öncesi gönüllerince tatil yaparak tatilin tadını çıkarmaktalar.
Amatör kümelerde ve profesyonel liglerde bağlı bulundukları liglerin başlamasına 45 gün kala profesyonel ve amatör küme takımları bir buçuk ay süresinde lig maçlarının başlamasına kondisyon, koordinasyon, takım uyumu, form tutmak için çaba gösterirler. Amatör küme takımlarında forma giyen sporcuların bazıları yaz döneminde kendine iyi bakmazsa form tutması zor olur. Amatör sporcuların yanı sıra Türkiye profesyonel takımlarında forma giyen profesyonel sporcular, amatör takımların sporcularına göre kendilerine çok daha iyi baktıkları için yaz tatili sonrasında fazla sıkıntı çekmiyorlar, profesyonel takımlarda forma giyen takımların sporcuları maddi olarak iyi para kazandıkları için Mensubu oldukları takımda ilk on birde forma giymek için düzenli antrenman yaparak kendilerini iyi bakmaktadırlar. Sezon başladığından sezona formda girerek hem mensubu olduğu takıma katkı sağlamaktadırlar. Yukarıda ismi geçen Muğla Mahalli Ligi’nde yer alan Milâs’ımızı temsil eden takımlarımızın sporcularının çoğu yaz tatili süresince yazın tadını çıkarmaktadırlar. Spor muhabiri olarak futbol sahaları ve özel yerlere gittiğimde mahalli ligde muhtelif takımlarda forma giyen bazı genç sporcuların tek başlarına antrenman yaptıklarına sevinerek görmekteyim.
2019.2020 Muğla Mahalli Lig’i sezonunda muhtelif takımlarımızda forma giyen bütün sporculara naçizane tavsiyem yaz döneminde kendilerine çok iyi bakmalarına öneriyorum.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin