Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım Bugün sizlere köşemde, ekim ayı başında start alacak olan Muğla mahalli 2019-2020 sezonu öncesi hakkında edindiğim bilgileri siz değerli sporseverlerle paylaşmak istiyorum.
Muğla Mahalli liginde 2019-2020 sezonunda yer alacak olan Yeni Milasspor, Milas Beçin Gençlikspor takımlarımız Mahalli Süper Amatör Küme ‘de yer aldıkları için kasım ayı başında başlayacak olan Mahalli Süper Amatör Küme maçları öncesinde hayli zaman olduğu için ağustos ayı içerisinde yapacakları genel kurul sonrasında nasıl bir strateji çizeceklerine nasıl bir kadro kuracaklarına merakla bekliyorum. Bu sezon Milasımızı Süper Amatör Küme ‘de temsil edecek olan gerek Yeni Milasspor ’un, gerekse Milas Beçin Gençlikspor ‘un sezon başında iyi kadro kurmaları gerekmektedir. Süper Amatör kümede yarışmacı takım kurmak için seçici davranmaları gerekmektedir. Ben Yeni Milasspor ve Beçin Gençlikspor takımlarının süper amatör kümede başarılı sezon geçireceklerine, Milasımızı en iyi temsil edeceklerine inanıyorum. Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme ‘de yer alan Güllük Gençlikspor Bafa Zeytinspor, Milas Gençlikspor takımlarımızın eşiğe başlama müsabakaları kasım ayı başında olduğu için yukarıda ismi geçen üç takımımızdan Milas Gençlikspor geçen sezon son müsabakada berabere kaldığı için Süper Amatör Küme ’ye terfi edemeyen kadrosunu koruyarak birkaç nokta transferler yaparak bu sezon Süper Amatör Küme ‘ye terfi etmek için çaba gösterecektir. Maddi durumu diğer takımlara göre daha iyi olan Milas Gençlikspor ’un yanı sıra üç yıldan beri Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme ’de yer alan Milas’ın köklü kulüplerinden Güllük Gençlikspor maddi problem nedeniyle Güllük Mahallesinde ikamet eden sporcularıyla Birinci Amatör Küme ‘de mücadele etmektedir. Mahalli Birinci Amatör kümede üç yıldan beri mücadele eden bir başka takımımız Bafa Zeytinspor takımı ise birinci Amatör kümede her yıl kurduğu mütevazı kadro ile onur mücadelesi vermektedir, geliri olmayan kulüplerin Muğla Mahalli liginde ne zor şartlarda mücadele ettiklerini iyi bilen biri olarak 2019-2020 sezonunda Milasımızı temsil edecek yeni Milasspor, Milas Beçin Gençlikspor, Milas Gençlikspor, Bafa Zeytinspor, Güllük Gençlikspor takımlarımıza başarılar diliyorum.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin