Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgDünden devam
Milas Takımlarında Bafa Zeytinspor takımının yanı sıra uzun yıllardan beri Muğla Mahalli Liginde süper amatör küme, birinci amatör küme, ikinci amatör kümede Milas'ımızı temsil eden Güllük Gençlikspor takımının çalışmaları hakkında da edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Mavi beyazlı ekibimiz spor severlerin yakinen bildiği üzere Muğla Mahalli Liginde bugüne kadar İkinci amatör küme, birinci amatör küme, süper amatör kümede yer aldı.
Muğla Mahalli Liginin renkli takımlarından biri olan Güllük Gençlikspor uzun yıllardan beri Güllük Mahallesinde ikamet eden yetenekli futbolcularıyla kendi yağıyla kavrularak bugünlere geldi. Dile kolay yıllardan beri Muğla Mahalli Liginde Milas'ı temsil eden Güllük Gençlikspor takımı bazı sezonlarda sahaya 3.5.2. sistemiyle bazı müsabakalarda 1.4.5.1. sistemiyle sahada yer aldılar. Güllük Gençlikspor takımını Muğla'nın tanınmış başarılı teknik adamlarından eski Milassporlu sayın Adil Kırtay çalıştırdı. Sayın Kırtay bundan 14 sene önce çalıştırdığı Güllük Gençlikspor Yıldız Takımını ilk önce gurup birincisi ardından, Muğla ili Yıldızlar Ligi şampiyonu yaptı. Sayın Adil Kırtay Güllük Gençlikspor takımıyla katıldığı Türkiye Yıldızlar Şampiyonalarında iki gurubu birinci sırada tamamladıktan sonra Güllük Gençlikspor Yıldız Futbol takımını Türkiye 8'ncisi yaparak büyük sükse yaptı. 14 yıl önce yıldızlar liginde başarılı müsabakalar çıkaran o takımda halen birinci amatör kümede yer alan bir çok futbolcu forma giymektedir. Mavi beyazlı ekip 2018-2019 sezonunda Muğla Mahalli Liginde birinci amatör kümede oynadığı başarılı müsabakalar sonrasında ligi orta sıralarda tamamladı. Güllük Gençlikspor takımı 2019-2020 sezonunda da mahalli birinci amatör kümede geçen sezonki başarıyı elde etmek için alt yapısında yer alan yetenekli sporcularının yanı sıra Muğla'nın muhtelif takımlarında başarıyla futbol oynayan bazı tanınmış sporcularla şimdiden anlaşma sağladılar. Sayın Adil Kırtay hocanın nezaretinde bu sezonda başarılı olmak isteyen Güllük Gençlikspor prensip anlaşmasına vardığı bazı futbolcularla ön görüşlere başladılar. Güllük Gençlikspor'da yakinen tanıdığım sporcularıyla bu sezonda disiplinli çalışmalar yaparak lige katılarak bence başarılı bir sezon geçirirler diye düşünmekteyim.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin