Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba spor sever okurlarım bugün sizlere köşemde, Muğla Mahalli İkinci Amatör Kümede devam etmekte olan müsabakaların bitmesine üç hafta kala Mahalli İkinci Amatör Kümede yer alan takımlarımız hakkındaki düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.
Muğla Mahalli İkinci Amatör Küme A Gurubunda yer alan takımlarımızdan bahsetmek istiyorum. A gurubunda şampiyonluk kovalayan Muğla Ortaköy Gençlikspor sezon başında Muğlaspor takımında forma şansı bulamayan yetenekli gençlerin bir araya gelmeleri, Muğla Mahalli Liginde bir çok takımların formalarını giyen tanınmış sporcuların bir araya gelerek kurdukları kaliteli takımla İkinci Amatör küme A gurubunda aldıkları iyi neticeler sonrasında bu sezon İkinci Amatör kümede büyük sükse yaptı. Yetenekli oyunculara sahip olan Muğla Ortaköy Gençlikspor takımını Menteşe Belediye Başkanı Sayın Bahattin Gümüş verdiği maddi destekle iyi bir takım kurulmasında katkı sağladı. Muğla'nın yetenekli sporcularını kadrosuna katan Muğla Ortaköy Gençlikspor İkinci Amatör Küme müsabakalarının bitmesine üç hafta kala grup şampiyonluğunda bir adım önde bulunuyor. İlk kez bu sezon ikinci amatör kümede yer alan Muğla Ortaköy Gençlikspor takımı ilk yılında başarılı futbolu ile her spor severin beğenisini kazanmayı bildi. İyi top yapan sahada çok koşan Muğla Ortaköy takımının üç maçı kaldı. Bekleyip birlikte göreceğiz. Grupta Muğla Ortaköy takımın yanı sıra ikinci sırada yer alan Kavaklıdere Belediyespor takımından da bahsetmek istiyorum. Lider Muğla Ortaköy takımından bir puan gerisinde olan Kavaklıdere Belediyespor takımı aslında çok iyi oyunculara sahip olmasına rağmen sezon başında arka arkaya kaybettikleri puanlar nedeniyle şu an itibariyle guruptan çıkabilmesi için rakibi Muğla Ortaköy takımının puan kaybetmesini beklemektedir. Muğla Mahalli İkinci Amatör Küme A Gurubunda yer alan takımlardan Gündoğan Gençlikspor takımı liseli yetenekli sporculardan kurulu disiplinli çok koşan yanıyla Muğlalı her spor severin beğeni ile takip ettiği takım olarak dikkat çekmektedir. Ben yönetici olarak uzun yıllardan beri Dörtyol Gençlikspor olarak Muğla Mahalli İkinci Amatör Kümede yer alıyoruz. Ben bu seneki gibi ikinci amatör kümenin çok elit oyunculardan oluştuğunu ilk defa görüyorum.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin