Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım, Muğla Akparti’de Seçim hareketliliği başladı. Bu ay içinde Ak Parti delege seçimlerini gerçekleştirecek. Muğla Akparti il başkanını delegeler değil Ankara Ak Parti genel merkezi atayacak. Tabii ki önceden olduğu gibi.
Sevgili okurlarım, işte böyle olunca Muğla ve ilçelerindeki Ak Partili üyeler ve delegeler çok huzursuz olduklarını dile getiriyorlar. Bu konuda başta Muğla ili olmak üzere bütün ilçelerde ilçe başkanlarını seçeceğiz ama niçin Ak Parti il başkanı Ankara’dan atansın diye konuşan çok sayıda Ak Partili olduğu söylenebilir.
Sevgili okurlarım, “Muğla’da olsun ilçelerde olsun bazı partililer, bizim parti içinde demokrasi yok” diyorlar ama isimlerini de söylemekten çekiniyorlar. Niçin adınızı vermek istemiyorsunuz diye sorduğumda partiden ihraç edilebileceğimizi biliyoruz. Onun için mümkün mertebe konuşmaktan kaçınan çok sayıda partilinin olduğu görülüyor.
Benim de Ak Partili birçok dostum var, zaman zaman böylesine tenkit niteliğinde yazılar yazdığım için teşekkür ettiklerini de söyleyebilirim. Yani anlayacağınız Muğla Ak Parti il başkanı ve yönetimini Ankara AKP’si değil de Muğla Ak Parti delegesi seçsin diyoruz, bu da Ak Parti üyelerinin sesidir.
Sevgili okurlarım, Ak Parti Muğla’da Milletvekillerini delege seçimi ile değil yine Ankara’nın ataması ile gerçekleştirmesi parti içinde büyük tepkilere neden oluyor. Niçin delege seçimi ile yapılımıyor diye söyleyen değil, haykıranlar var. CHP delegeleri ile il başkanı/ milletvekillerini seçebiliyorlar. İşte bu bizde yok. Bu ne demek? Ankara Ak Parti genel merkezi biz kimi istersek o olur düşüncesinden ayrılması gerekir diye konuşuyorlar.
Sevgili okurlarım, bugünkü bu yazımız Muğlalı Ak Partililerin sesini duyurabilmek adınadır. Muğla Ak Parti üyeleri delege seçimi istiyor da onun için söylüyor ve yazıyorum. Herhalde söylemek istediğimi anlatabilmişimdir.
Sevgili okurlarım.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin