Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım Yatağan CHP’sinde Belediye Başkanlık seçimleri için hareket olurken Akparti Teşkilatı’nın ise şimdilik sessiz kaldığı görülüyor. Çünkü bir Akpartili çıkıp da ben belediye başkanı aday adayıyım diyemiyor. Benim anladığım kadarı ile bu da parti disiplininden biraz da korkudan olduğunu gösteriyor. Sevgili okurlarım Akparti Genel Merkezi’nden herhangi bir açıklama gelmediği sürece hiçbir partili konuşamıyor. Akparti İl Başkanı Kadem Mete ise önümüzdeki günler içinde başta Muğla olmak üzere tüm ilçelerimizde Belediye Başkanı adaylarımızı açıklayacağız dedi.

Sevgili okurlarım Yatağan’da şimdilik Akparti’den belediye başkanlığı için ben adayım diye konuşan olmazken Sendika eski başkanı İbrahim Kocabıyık ben adayım derken önceki dönem Akparti’den belediye başkan adayı olup az bir oy farkı ile seçimi kaybeden Makine Mühendisi Mustafa Toksöz’ün adı ilçe genelinde tüm partililer tarafından dile getirilmekte. Mustafa Toksöz ise önceden de yazdığım gibi ben adayım diyemiyor. Sayın Toksöz’de kendisine göre haklı olabilir. Yatağan Akparti ilçe başkanı Ali Tekin ise: Genel Merkezimiz kimi belediye başkan adayı atarsa bizim partimizin adayı olacak kişi olur. Ben bir ilçe başkanı olarak yönetimle birlikte seçimleri alabilmemiz için elimizden gelen tüm imkânları kullanacağız. Önceki yönetim gibi değil genç ve dinamik arkadaşlarımızla belediye meclis üyelerini değerlendirip Yatağan Belediyesi Akparti’nin olacak dedi.

Sevgili okurlarım CHP içinde hizipleşme olur da Yatağan Akparti içinde de hizipleşme olmaz mı? Elbette olur. İlçe genelinde görüştüğüm çok sayıda AKP’li tercihlerini Makine Mühendisi Mustafa Toksöz’den yana tavır aldıkları görülüyor. Ama adı yatağan Belediye Başkan adayı olarak anılan Sayın Toksöz ise şimdilik sessiz kalmayı tercih ediyor. Bakınız neler söylüyor Mustafa Toksöz Akparti Genel Merkezi Yatağan için herhangi bir atama yapmadığı sürece ben adayım diye konuşamam. İlçe halkının şahsıma göstermiş olduğu ilgiyi de unutmak mümkün değil. Eğer Yatağan Belediye Başkan adayı olarak atanırsam Yatağan’ın çehresini değiştirmek benim görevim olacak dedi. Evet Yatağan AKP’de Belediye Başkan adaylığı için Makine Mühendisi Mustafa Toksöz’den yana görülüyor sevgili okurlarım.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin