A+ A A-

 

Milas Belediyesi tarafından 2014 yılında Şevketiye Mahallesi’nde Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne bitişik durumda bulunan arsaya inşa edilen ve 2016 yılında hizmete sunulan Kapalı Spor Salonu’nun yüzme havuzu hizmete sunuldu.

Yüzme havuzu hizmete girdi
Haber: Hamza Balandı

Milas Belediyesi tarafından yaptırılan daha sonra işletme hakkı Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne devredilen, İçerisinde; 2 adet basketbol ve voleybol sahası, konferans salonu, idari birimler, kafeterya, fitness ve spa merkezi bulunan Milas Atatürk Spor Kompleksi’nin kapalı yüzme havuzu da hizmete sunuldu.
Havuzdan bireysel üyeler ve spor kulüpleri faydalanabilecek.
Yüzme havuzu üye kayıt işlemleri ve detaylı bilgi için Milas Atatürk Spor servisinden veya 0 252 512 58 80 nolu telefondan bilgi edinilebilecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin