A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi Menteşe, Marmaris, Milas mezbahaları ile vatandaşlara kaliteli ve standartlara uygun hizmet vermeye devam ediyor.

05082019milasmezbahası.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Menteşe, Milas ve Marmaris Mezbahaları uluslararası gıda güvenliği ve hijyen standartlarına uygun kırmızı et üretimi yapıldığı anlamına gelen ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikaları ile hizmetlerine devam ediyor.
Modernizasyon ve iyileştirme çalışmalarına ara vermeksizin devam edilen mezbahalar ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) belgelerinin yanı sıra; teknolojik gelişmelerin takibi, hizmet içi eğitimler, aylık mikrobiyolojik analizler, Veteriner Hekimlerin titizlikle yürüttüğü kontroller ve soğuk zincirin korunduğu tam donanımlı et taşıma araçlarıyla ‘Çiftlikten sofraya sağlıklı ve güvenli gıda’ misyonuyla hizmet vermeye devam ediyor.
24 Mayıs 2023 tarihinde kira sözleşmesi sona ererek Büyükşehir Belediyesi’ne devrolacak olan Fethiye Mezbaha Tesisi de yapılacak olan modernizasyon ve iyileştirme çalışmalarıyla vatandaşlara Menteşe, Marmaris ve Milas mezbahaları gibi uluslararası standartlarda hizmet vermeye devam edecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin