A+ A A-

Elektrikli bisikletteki 2 kişi yaralandı

Otomobil ile elektrikli bisiklet çarpıştı. Meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.

Milas’ın Hamdi Mergen Caddesi’nde seyir halinde olan 48 LP 013 plakalı otomobil, elektrikli bisiklet ile çarpıştı.

Elektrikli bisikletteki 2 kişi yaralandı

CHP Milas İlçe Kadın Kolları yeni yönetimini seçti

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Kadın Kolları’nın olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Genel kurulda yeni kadın kolları yönetimi ise tek liste halinde gerçekleşen seçimle yapıldı. Mevcut Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz yeniden başkan seçildi.

CHP Milas İlçe Kadın Kolları yeni yönetimini seçti

Muhtarlar Federasyonu’ndan ziyaretler

Muğla İli Muhtarlar Federasyonu Başkanı Hayrettin Akay, Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi - Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban ve yönetim kurulu üyeleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret etti.

28012020MuhtarlarFederasyonundanziyaretler.jpg

Tatilde olan çocuklar “Arkadaşım Ben Geldim” ile eğlendi

Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın çocuklara karne hediyesi olarak “Arkadaşım Ben Geldim” adlı çocuk tiyatro oyunu sahnelendi. Dizi ve sinema oyuncusu Gülnihal Demir ile Zafer Kaya’nın sahnelediği oyunu izleyen çocuklar keyifli dakikalar geçirdi.

Tatilde olan çocuklar “Arkadaşım Ben Geldim” ile eğlendi

“Çayırlı’ya yapılan hareket bana yapılmıştır”

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, basın toplantısı düzenleyerek geçtiğimiz günlerde Milas’taki siyasi partilere gerçekleştirilen ziyaretler sırasında yaşanılan üzücü bir olayı paylaşarak, “MHP Milas İlçe Başkanlığı’na düzenlediğimiz ziyaret sırasında Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Çayırlı’nın parti binası alınmadığını sonradan üzülerek öğrendik. Üzüntümüzü ilgili ilçe başkanını arayarak ilettik. Başkan Yardımcımız Çayırlı’ya yapılan hakaret bana yapılmıştır, kurumumuza yapılmıştır” dedi.

“Çayırlı’ya yapılan hareket bana yapılmıştır”

Ayni ve nakdi yardıma ihtiyaç var

Türk Kızılay’ı Milas Şube Başkanı Ayşegül Semerci Güneş, Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret etti.

24012020aynivenakdiyardimaihtiyacvar.jpg

Özbilge güven tazeledi…

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Milas Şubesi genel kurulunda Akif Özbilge çoğunluk oyuyla güven tazeledi.

28012020ozbilgeguventazeledi.jpg

7 proje ile büyük başarı

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, geçtiğimiz yıl hazırlanan 7 projenin desteklemelerden faydalandığını belirterek, “2019 yılındaki 5 teknik destek döneminin tamamında 5 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 2 Rehberlik Araştırma Merkezi olmak üzere toplamda 7 projemiz destek almaya hak kazandı” dedi.

24012020projelerlebuyukbasari.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin