A+ A A-

 

Milas Belediyespor Basketbol Spor Okulu, Milas’ın adını basketbol ile de duyurmak için çalışmalarını sürdürüyor.

130618basketbol.jpg
Haber: Sercan Ergin

Kurulduğu günden bu yana katıldıkları her branşta başarılar elde ederek Milas’ın adını Türkiye’ye duyuran Milas Belediyespor Basketbol Spor Okulu, iddialı çalışmalarını Türkiye’nin tanınmış hocalarından Cem Beğenal nezaretinde devam ediyor.
30 hevesli basketbol sporcusuyla Milas Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’nde çalışmalarına devam eden Milas Belediyespor Basketbol Spor Okulu hocası Beğenal, çalışmalar hakkında şunları söyledi: “Milas Belediyespor Kulübü’nün amacı, voleybolda olduğu gibi basketbol branşında da iyi sporcular yetiştirmek. Basketbol branşında da Milas Belediyespor kulübünün adını herkese duyurmak istiyoruz. Basketbol okulunun çalışmalarına sporcularımızın aileleri büyük ilgi gösteriyor. Göreceksiniz, bir gün Milas Belediyespor basketbol takımından tanınmış sporcular yetişecek.”

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin