A+ A A-

 

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından her yıl yaz aylarında açılan spor kursları için başvuru süresi başladı.

120618yazspor.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından her yıl yaz aylarında açılan spor kursları için başvurular başladı.
Çocukların ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak, yaz aylarında evlerine kapanıp kalmamaları ve sosyal bireyler olmaları amacıyla Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından açılan yaz spor okullarının yaz aylarında başlayacak olan branşları belli oldu. Basketbol, voleybol, hentbol, judo ve güreş branşlarında açılacak olan spor okullarına müracaat süresi başladı. Müracaatlar Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne (kapalı Spor Salonu yanı) yapılabilecek.
Belirlenen yaz spor okullarının hangi tarihte ve derslerin hangi günlerde olacağı ise İlçe Spor Kurulu tarafından yapılacak olan toplantıyla belli olacak.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin