A+ A A-

 

Muğla Mahalli Süper Amatör Lig’in son iki yılının namağlup takımı, Yeni Milasspor 2018-2019 sezonunda Antrenör olarak Cenk Atasoy’la anlaşma sağladı.

050618yenimilas_8648b.jpg
Haber: Sercan Ergin
Yeni Milasspor takımı, 2018-2019 sezonunda Cenk Atasoy’la anlaşma sağladı.
MİTSO Toplantı Salonu’nda gerçekleşen imza törenine, Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Ahmet Karabıyık ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak ve mor beyazlı ekibin amigosu İbrahim Alır (Şeker) katıldı.
Bundan iki yıl önce Yeni Milasspor’da görev yapan, mor beyazlı ekibi uzun yıllar sonra şampiyon yapan Beden Eğitimi Öğretmeni Cenk Atasoy imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Yeni Milassporlu taraftarların beklentilerini iyi biliyorum. Ekibimle birlikte geçmiş yıllardan daha çok çalışarak, şanlı taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Transfer çalışmalarına, transfer komitesindeki yöneticilerle başlıyoruz. Her şey Yeni Milssspor için.”
İmza töreninin ardından toplantı son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin