A+ A A-

 

Milas’ın Ekinanbarı Mahallesi’nde düzenlenen futbol turnuvasında, meydana gelen olaylar sonrasında tertip komitesinden karar açıklaması geldi.

160518turnuva.jpg
Haber: Sercan Ergin
3 Mart günü Milas Ekinanbarı Mahallesi’nin düzenlemiş olduğu “Mahalleler Arası Futbol Turnuvası” bilindiği üzere; final müsabakasında, müsabakayı yöneten hakem triosunun müsabakayı tatil etmesi sonucunda yarıda kalan müsabaka için karar açıklandı.
Tertip komitesinin almış olduğu kararla, 16 Mayıs Çarşamba günü saat 12.00’de Milas Şehir Stadyumu’nda; Gençlikspor takımı ile Köygücü takımları karşı karşıya gelecekler.
Milas Şehir Stadyumu’nda oynanacak müsabaka sonrasında, turnuvada başarılı olan takımlara Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ın katılımları sonrasında takımlara ödül ve kupaları verilecek. Çarşamba günü oynanacak final müsabakasına, turnuvada yer alan takımlar ve Milaslı sporseverler davet edildi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin