A+ A A-

 

Milas’ta Gençlik Haftası, gerçekleştirilecek olan çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

150518genclikhaftasi.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası renkli gösterilerle kutlanılması planlanılıyor.
Etkinlikler kapsamında; bugün Atapark’ta, Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayacak olan Gençlik Haftası program, saat: 10.30’da Milas Spor Salonu’nda Liseler Arası Kız Basketbol Turnuvası Finali ve ardından Liseler Arası Erkek Basketbol Turnuvası Finali ve ödül töreni yapılacak. Aynı gün saat: 17.00’de statta Hentbol Çim Saha Turnuvası ve ardından saat 18.00’de Ailemle Hentbol Turnuvası ve Ödül Törenleri ile ilk günün program sona erecek.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında hafta boyu sürecek etkinliklerin ikinci günü yani yarın ise program, saat 12.00’de statta Mahalleler Turnuva Şampiyonları Finali ve Ödül Töreni, saat 15.00’te Milas Spor Salonu’nda Badminton Turnuvası ve aynı saatte Atapark’ta Gençlik Merkezi Gençlik Haftası Panayırı düzenlenecek.
17 Mayıs 2018 Perşembe günü ise sabah saat: 09.00’da Atapark’tan başlayacak olan Bisiklet Turu yapılacak. Saat 10.00’da Milas Spor Salonu’nda Liseler Arası Kız Voleybol Turnuvası Finali, saat 11.00’de Liseler Arası Erkek Voleybol Turnuvası Finali ve ödül töreni gerçekleştirilecek.
18 Mayıs 2018 Cuma günü ise program saat 17.00’de, Judo Salonu’nda Judo Turnuvası, saat 18.00 de ise Milas Spor Salonu’nda Masa Tenisi Turnuvası yapılacak.
19 Mayıs 2018 Cumartesi günü ise saat 09.00’da Atapark’ta Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri gerçekleştirilmeye başlayacak.
Etkinlikler; halk oyunları gösterisi, gençlik yürüyüşü ile sona erecek ve akşam saat: 20.30’da Fener Alayı ve ardından Şef Ali Çakır yönetiminde Karma Gençlik Konseri Atapark’ta sergileyecek.
Ardından kutlamalar sona erecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin