A+ A A-

 

Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi sporcuları, Yozgat’ta düzenlenen Yıldız Minikler Okullar Arası Türkiye Şampiyonası’ndan altın madalyayla döndüler. Türkiye şampiyonu güreşçiler, Milaslıların göğsünü kabarttı.

210418gures.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi sporcuları, Yozgat’ta düzenlenen Yıldız Minikler Okullar Arası Türkiye Şampiyonası’ndan altın madalyayla ilçeye döndü.
Milaslı yıldızlar, Türkiye şampiyonluklarıyla herkesin göğsünü kabarttı.
Yozgat ilinde düzenlenen Yıldızlar Okullar Arası Güreş Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu öğrencisi Abdullah Akdağ şampiyon, Cumhuriyet Ortaokulundan Mert Çelik şampiyon ve Cumhuriyet Ortaokulundan Davut Çelik ise Türkiye ikincisi oldu.
Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, alınan bu güzel şampiyonluğun ardından şunları kaydetti: “Türkiye şampiyonu olan Abdullah Akdağ, Mert Çelik ve Türkiye ikincisi Davut Çelik’e başarılar diliyor ve hocaları Abdullah Aldemir ile Mustafa Boylu’yu ve idarelerimizi tebrik ediyoruz.”

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin