A+ A A-

 

Türk Eğitim Sen Milas Temsilciliği, 2018 Bahar Voleybol Turnuvası müsabakaları kıran kırana geçiyor.

160418voleybol.jpg
Haber: Sercan Ergin
Türk Eğitim Sen Milas Temsilciliği, 2018 Bahar Voleybol Turnuvası müsabakaları Milas Spor Salonu’nda haftanın 5 günü aralıksız devam ediyor.
Her akşam saat 19.00’da başlayan ve arka arkaya üç müsabakayla devam eden müsabakalarda, bayan öğretmenlerin oynadıkları güzel voleybol; her voleybolseverin beğenisini kazanıyor.
2 Nisan günü başlayan, 20 Nisan günü oynanacak final maçıyla sona erecek olan müsabakalarda alınan sonuçlar şöyle: Milas Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 2 - Gümüşlük Ortaokulu: 0, EML Sarı: 1 - Sakarya İlk ve Ortaokulu: 2, Ortaköy İlk ve Ortaokulu: 2 – İmam Hatip Orta ve Lisesi: 0, Özge Koleji: 2 - Final Temel Lisesi: 0, Güllük İlk ve Ortaokulu: 2 - 23 Nisan İlk ve Ortaokulu: 0, Selimiye İlk ve Ortaokulu: 2 - Cumhuriyet ilk ve Ortaokulu: 1.
Müsabakalara her gün devam edileceği öğrenildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin