A+ A A-

 

Muğla Süper Amatör Lig şampiyonu Yeni Milasspor ile Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 8. Grup'ta mücadele eden Ortaca Belediyespor bugün maça çıkacak.

140417yenimilasspor.jpg
Haber: Sercan Ergin
Muğla Süper Amatör Lig şampiyonu Yeni Milasspor ile Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 8. Grup'ta mücadele eden Ortaca Belediyespor play-off maçı oynayacak.
Yeni Milasspor’un BAL’a çıkması için oynayacağı kader niteliğindeki karşılaşmanın 14 Nisan Cumartesi günü Muğla Atatürk Stadyumu’nda, saat 15.00’da başlayacağı açıklandı.
İl kontenjanı uygulaması nedeni ile sıralamada Yatağanspor’un altında kalan Ortaca, Muğla Süper Amatör Lig şampiyonu Yeni Milasspor ile play-out karşılaşmasına çıkacak. Play-out sistemine göre; aynı bölgenin bir alt kademede finale yükselen takımıyla BAL’da kontenjana takılan takımı karşılaşıyor. Kazanan, bir sonraki sezon BAL’da oynamaya hak kazanıyor.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin