A+ A A-

 

Milas Halk Eğitimi Merkezi, belgesiyle Sağlık Bakanlığı tarafından da kabul gören Hasta ve Yaşlı Özbakımına Destek Olacakların Eğitimi’nin onaylandığını ve kurs kayıtlarının bugün mesai saatleri sonunda tamamlanacağını duyurdu.

120318kurs.jpg
Haber: Hamza Balandı
Milas Halk Eğitimi Merkezi’nde açılacak olan Hasta ve Yaşlı Özbakımına Destek Olacakların Eğitimi Kursu kayıtları devam ediyor.
Hafta içi her gün, 18.00-20.30 saatleri arasında düzenlenecek olan kursa katılım göstererek, toplam 160 saatlik eğitimi tamamlayanların alacağı belgelerin Sağlık Bakanlığı tarafından da kabul gördüğü belirtildi.
Sağlık sektöründe nitelikli ve kabul gören bir belgeyle çalışmak isteyenlerin 12 Mart Pazartesi gününe kadar mesai saatleri içerisinde, Milas Halk Eğitimi Merkezi’ne başvurarak kayıt yaptırmaları gerekiyor.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin