A+ A A-

 

Milas adına Muğla düzenlenen judo müsabakalarına katılan sporcular; küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde birinci oldular.

080218judo.jpg
Haber: Seyfi Öngel
Muğla’da düzenlenen müsabakaya katılan Milaslı sporcular küçükler, yıldızlar ve gençlerde birinci oldular. Müsabakalarda yarışan Milaslı sporcuların antrenörlüğünü Dr. Mete Ersoy Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni ve Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Judo Antrenörü Celal Yıldız yaptı.
Judo başarısı üzerine sosyal medya hesabından yazılı açıklama yapan Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, sporcuları kutlayarak şunları kaydetti: “Birinci olan sporcularımız ise şöyle; Küçüklerde, Dr. Mete Ersoy Ortaokulu öğrencisi Yiğit Güder, Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu öğrencileri Eren Cuma Doğan, Hasan Can Önel. Yıldızlarda, Dr. Mete Ersoy Ortaokulu öğrencileri Rüveyda Ebrar Aktaş, İlyas Samet Akpınar, Merkez Ortaokulu öğrencisi Mert Ali Pınar, Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu öğrencisi Sultan Aleyna Doğan. Gençlerde, ise Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi öğrencisi Ali Ağar, Cumhuriyet Lisesi öğrencileri Ece Zurnacı, Batuhan Çetin, Temel Sınav Lisesi öğrencisi Ezgi Güder’dir.”
Milas İlçe Millî Eğitim Müdürü İsa Bal da müsabakada edinilen başarıyla ilgili olarak okul yönetimlerini, öğretmen ve öğrencileri tebrik ettiğini söyledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin