A+ A A-

 

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluk hesapları yapan Yeni Milasspor, Ortaca Belediyespor’dan Ehli Jani Demirtaş ile Eskişehir Demirspor’dan Aykut Göçmen’i transfer ederek kadrosunu daha da güçlendirdi.

090118yenimilasspor_072f4.jpg
Haber: Sercan Ergin
Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda gözünü Muğla Süper Amatör küme ligi şampiyonluğuna diken Yeni Milasspor sezonun ikinci devresi için daha güçlü bir kadro hazırlıyor. Sezonun devre arası sebebiyle verilen aradan istifade eden yönetim kurulu teknik kadroda değişikler yaparken kadroya da güçlü ve tecrübeli profesyonel kadro hazırlıyor.
Yönetim kurulu devre arasından yararlanarak takımın orta sahasına Ortaca Belediyespor’dan Ehli Jani Demirtaş ve geçtiğimiz sezonu Gümüşlük Gençlikspor'da geçiren Eskişehir Demirsporlu Aykut Göçmen ile anlaştı.
ÖZMEN: “DAHA DA GÜÇLENDİK”
Yeni Milasspor Kulübü başkanı Hasan Özmen yaptığı açıklamada özetle şunları söyledi “Her zaman olduğu gibi bu sezonki hedefimizde Muğla Süper Amatör küme liginde şampiyon olmaktır.
Şu anda sezonun devre arasındayız. Takımımızdan gidenler ve gelenler oldu. İkinci devreyi sıkıntısız geçirmek istiyoruz. Kadromuzu daha da güçlendiriyoruz. Bu yönde yeni transferlerimiz oldu. Yeni transferlerimiz ile önceki futbolcularımız kaynaştı. Bu konu bizim için çok önemliydi. İkinci devre için daha güçlü kadro oluşturduk. Büyük Milasspor camiasına hayırlı olsun “ dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin