A+ A A-

 

Milaslı Fenerbahçeli Taraftarlar Grubu, engelli renktaşlarının 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kutladı ve iki engelli vatandaşa tekerlekli sandalye hediye ettiler.

061217fb_423ce.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milaslı Fenerbahçeli Taraftarlar Grubu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Engelli renktaşlarını bu özel günde yalnız bırakmayan Milaslı Fenerbahçeli Taraftarlar, bir engelli renktaşlarına doğum günü sürprizi yaptılar.
Birlik ve beraberlik duygusunu en iyi şekilde yaşayan Fenerbahçeliler, ayrıca ismini vermek istemedikleri iki engelli vatandaşa da tekerlekli sandalye hediye ettiler.
Bir manuel bir de akülü iki tekerlekli sandalyeyi Boğaziçi ve Epçe mahallelerinde yaşayan iki engelli vatandaşa ulaştırdıklarını ifade eden Milaslı Fenerbahçeli Taraftarlar Grubu Sözcüsü Hasan Tuzla, tüm engelli vatandaşların 3. Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutladı.
Taraftarlar ziyaret programında yeni doğan renktaşlarına da uğrayarak, yeni doğan renktaşlarının ailelerine hayırlı ömürlü olsun dileklerinde bulundular.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin