A+ A A-

 

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde spor uzmanı olarak görev yapan Reşit Sinan, Datça Gençlik Hizmetleri Ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne müdür olarak atandı.

021217datca_43692.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas’ta 11 yıl önce spor uzmanı olarak göreve başlayan Reşit Sinan, Datça Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne Müdür olarak atandı. Milas’taki son görev gününde mesai arkadaşlarıyla vedalaşan Sinan’a arkadaşları tarafından plaket ve çiçek takdim edildi. Düzenlenen vedalaşma töreninde kısa bir konuşma yapan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Fatih Uzunlulu, Sinan’a yeni görevinde başarı dileklerini ileterek, Milas’ta verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Kendisine yapılan vedalaşma töreni için teşekkür eden Datça Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Reşit Sinan, “Uzun yıllardan sonra Milas’tan ayrılıyor olmak biraz zor geliyor. Milas’ta geçirdiğim 11 yıl boyunca mesai arkadaşlarımla birlikte elimden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştım. Bu anlamda Milas’ı hiçbir zaman unutamayacağım. Tekrardan herkese teşekkür ederim.” dedi. Törenin sonunda Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü personeli ve Sinan hatıra fotoğrafı çektirdiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin